Kalendarz kulinarny 2022 ROK POZIELONEMU w sprzedaży!

Kalendarz kulinarny 2022 ROK POZIELONEMU w sprzedaży!


Kalendarz kulinarny 2022 ROK POZIELONEMU już w sprzedaży! 

Rozpocznij swoją przygodę z dietą roślinną

 

Właśnie rozpoczęła się sprzedaż wyjątkowego kalendarza kulinarnego z roślinnymi przepisami mojego autorstwa!  ROK POZIELONEMU to autorski projekt, który zrealizowałam razem z moją przyjaciółką Anią (Studio kreatywne Fishartka).

Z Anią znamy się od lat, od lat też wspieramy i napędzamy wzajemnie do działania. To po prostu musiało skończyć się wspólnym projektem! Na wspólnym spacerze pojawił się pomysł na stworzenie swego rodzaju planera. Żadnej z nas jednak nie udałoby się w pojedynkę ziścić tych marzeń, ale razem niemożliwe stało się możliwe. Zebrałyśmy  wszystko, co mamy razem najlepszego - ja zajęłam się kwestią kulinarną i przygotowaniem roślinnych przepisów na każdy miesiąc, Ania na swoje barki wzięła część wizualną projektu, dzięki czemu kalendarz jest nie tylko praktyczny, ale również świetnie się prezentuje.

Efekt naszej kilkutygodniowej pracy możecie kupić już teraz!  Co sprawia, że ROK POZIELONEMU jest tak wyjątkowy? To kalendarz, planer i e-book z przepisami w jednym. 

Na pierwszy rzut oka ma formę typowego naściennego kalendarza. Możesz powiesić go w widocznym miejscu i zawsze mieć na oku plany na nadchodzące dni. Dlatego zaznaczyłyśmy w nim najważniejsze święta i dni wolne, ale też garść nietypowych, za to bardzo kulinarnych dat. Wiedzieliście na przykład, że 9 lutego to Międzynarodowy Dzień Pizzy? A 7 lipca świętujemy Światowy Dzień Czekolady? 

Kalendarz możesz traktować też jako planer na najbliższy miesiąc. Dzięki temu, że jest to produkt elektroniczny, możesz drukować go wielokrotnie. A potem bezkarnie notować, bazgrać i kreślić. Nawet jeśli w pewnym momencie ilość zapisków Cię przytłoczy albo ostatecznie okażą się nieistotne - wystarczy stronę na nowy miesiąc wydrukować raz jeszcze. 

ROK POZIELONEMU to również e-book z przepisami, które dla Ciebie przygotowałam. Na każdej stronie znajdziesz przepis na sezonowe, roślinne danie. Dlaczego roślinne? Bo zależało mi, żeby z przepisów mogli korzystać wszyscy - zarówno osoby na diecie wegetariańskiej i wegańskiej, jaki i Ci, którzy chcieliby jedynie w jakimś stopniu ograniczyć spożycie mięsa. Wszystkie potrawy są bardzo proste w przygotowaniu, dzięki temu nie powinny sprawić większych problemów nawet początkującym.

Kalendarz kulinarny 2022 ROK POZIELONEMU w sprzedaży!

Ale to nie wszystko! Do kalendarza dołączyłyśmy 2 wyjątkowe bonusy:


Bonus nr 1: Mini e-book


Napisany przeze mnie Mini e-book dla tych, którzy chcieliby ograniczyć mięso, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Dedykowany jest osobom początkującym w temacie diety roślinnej, dlatego znajdziesz w nim przede wszystkim garść porad i moich przemyśleń na temat diety bezmięsnej. E-book to również przewodnik po wegetariańskiej spiżarce - podpowiadam na jakich produktach powinna bazować dobrze zbilansowana dieta wegetariańska/wegańska, w jakie przyprawy warto się zaopatrzyć, a także jakie sprzęty kuchenne przydadzą się podczas gotowania.

Bonus nr 2: Tygodniowy jadłospis 


Jestem wielką zwolenniczką planowania domowego menu. Dlatego wraz z Anią przygotowałyśmy dla Was Tygodniowy jadłospis posiłków do wydruku, w formacie tygodniowym, z podziałem na 4 posiłki: śniadanie, drugie śniadanie, obiad i kolacja.


Ponieważ sprzedaż rozpoczęła się w moje urodziny, postanowiłyśmy uczcić ten fakt promocją, która potrwa do 6. grudnia, czyli Mikołajek. W okresie trwania promocji kalendarz wraz z wymienionymi wyżej bonusami kupicie w zawrotnej cenie 20 zł! 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz