Już wkrótce PREMIERA kalendarza kulinarnego

JUŻ WKRÓTCE PREMIERA kalendarza kulinarnego

Tak, to się dzieje naprawdę! 
Prace nad kalendarzem kulinarnym na 2022 rok zostały zakończone! 


ROK POZIELONEMU to autorski projekt, który zrealizowałam razem z moją przyjaciółką Anią (Studio kreatywne Fishartka). Co sprawia, że jest tak wyjątkowy? To kalendarz, planer i e-book z przepisami w jednym. 

Na pierwszy rzut oka ma formę typowego naściennego kalendarza. Możesz powiesić go w widocznym miejscu i zawsze mieć na oku plany na nadchodzące dni. Dlatego zaznaczyłyśmy w nim najważniejsze święta i dni wolne, ale też garść nietypowych, za to bardzo kulinarnych dat. Wiedzieliście na przykład, że 9 lutego to Międzynarodowy Dzień Pizzy? A 7 lipca świętujemy Światowy Dzień Czekolady? 

Kalendarz możesz traktować też jako planer na najbliższy miesiąc. Dzięki temu, że jest to produkt elektroniczny, możesz drukować go wielokrotnie. A potem bezkarnie notować, bazgrać i kreślić. Nawet jeśli w pewnym momencie ilość zapisków Cię przytłoczy albo ostatecznie okażą się nieistotne - wystarczy stronę na nowy miesiąc wydrukować raz jeszcze. 

ROK POZIELONEMU to również e-book z przepisami, które dla Ciebie przygotowałam. Na każdej stronie znajdziesz przepis na sezonowe, roślinne danie. Dlaczego roślinne? Bo zależało mi, żeby z przepisów mogli korzystać wszyscy - zarówno osoby na diecie wegetariańskiej i wegańskiej, jaki i Ci, którzy chcieliby jedynie w jakimś stopniu ograniczyć spożycie mięsa. Wszystkie potrawy są bardzo proste w przygotowaniu, dzięki temu nie powinny sprawić większych problemów nawet początkującym.

Stroną wizualną kalendarza zajęła się Ania, dzięki czemu jest on nie tylko praktyczny, ale i bardzo estetyczny. Dzięki temu będzie cieszył Twoje oko przez kolejne miesiące 2022 roku.

A więc nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić na jego premierę: 

Sprzedaż kalendarza kulinarnego ROK POZIELONEMU rozpocznie się 

2 grudnia 2021 r. o godzinie 17.00!


Wtedy też na blogu oraz moich profilach na Facebooku i Instagramie pojawią się wszystkie szczegółowe informacje na temat sprzedaży.  

Brak komentarzy

Prześlij komentarz